کرم مغذی پوست

نحوه انجام ریموو ناخن در خانه

ریموو ناخن در خانه - ریموو کاشت ناخن در خانه

ریموو کاشت ناخن در خانه کار دشواری نیست و به راحتی امکان پذیر است. این روش می تواند یک راه حل عالی برای کسانی باشد که به دلایل مختلف نمی توانند به سالن های زیبایی مراجعه کنند. انجام این کار نیازمند دقت و استفاده از مواد مناسب است تا از آسیب به ناخن های طبیعی جلوگیری شود. جهت ریموو کاشت ناخن در خانه، از محلول استون یا محصولات حاوی اسید استفاده می شود که به آرامی کاشت ناخن را از ناخن طبیعی جدا می کنند. استفاده از تکنیک های صحیح و پیروی از دستورالعمل های ایمنی می تواند کمک کند تا بدون آسیب دیدگی به ناخن، به راحتی کاشت ناخن در منزل ریموو شود.

پیش از شروع به ریموو، مهم است که دست ها و ناخن ها را به خوبی تمیز کنید و همچنین از دستکش مناسب استفاده کنید تا پوست دست در برابر مواد شیمیایی محافظت شود. با این اقدامات، ریموو ناخن در خانه نه تنها امکان پذیر است، بلکه روشی مطمئن نیز تلقی می شود. در ادامه این مطلب قصد داریم به صورت کامل با روش ریموو ناخن در خانه آشنا شویم؛ با فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی کیمیا بیوتی همراه باشید.

ریموو ناخن در خانه - ریموو کاشت ناخن در خانه

ریموو ناخن در خانه چگونه انجام می شود؟

جهت ریموو ناخن در خانه، ابتدا باید تمامی موارد آرایشی و بهداشتی نظیر لاک از روش ناخن پاک شوند. این کار را می توان با استفاده از یک پد پنبه ای آغشته به استون انجام داد. سپس، باید ناخن ها را به مدت 15 تا 20 دقیقه در محلول استون خیس کنید تا مواد کاشت نرم شوند. برخی افراد ترجیح می دهند از کاسه ای کوچک جهت خیس کردن نوک انگشتان استفاده کنند، در حالی که برخی دیگر پد‌های آغشته به استون را دور ناخن ها می پیچند و با فویل آلومینیومی آن ها را می پوشانند تا فرایند نرم شدن تسریع شود.

پس از اینکه ناخن کاشت به اندازه کافی نرم شد، می توانید با استفاده از یک ابزار مناسب همانند یک پوشر کوتیکول، مواد کاشت را به آرامی از روی ناخن طبیعی جدا کنید. مهم است که در این مرحله فشار زیادی به ناخن طبیعی وارد نشود تا از آسیب به آن ها جلوگیری شود. در صورتی که هنوز متریال کاشت بر روی ناخن باقی مانده باشد، ممکن است نیاز باشد که فرایند قرارگیری در استون را تکرار کنید. با دنبال کردن این مراحل، ریموو کاشت ناخن در خانه به روشی موثر و ایمن انجام خواهد شد.

ریموو کاشت ناخن در خانه چه معایبی دارد؟

ریموو کاشت ناخن در خانه می تواند با چندین معایب همراه باشد که از جمله آن ها می توان به احتمال آسیب دیدگی ناخن های طبیعی اشاره کرد. استفاده نادرست از مواد شیمیایی نظیر استون می تواند منجر به شکنندگی، ترک خوردگی یا لایه لایه شدن ناخن ها شود. علاوه بر این، اگر فرد دارای مهارت و دقت کافی در استفاده از ابزارهای ریموو نباشد، ممکن است نتواند مواد کاشت را بطور کامل و ایمن بردارد. همچنین، ریموو کاشت ناخن در خانه می تواند زمان بر باشد و نیازمند صبر و حوصله فراوان است.

برخی از افراد ممکن است در خانه به مواد یا ابزار مناسب دسترسی نداشته باشند. که این مسئله می تواند منجر به استفاده از روش های نامناسب و در نتیجه آسیب بیشتر به ناخن ها شود. به علاوه، اگر محلول استون برای مدت طولانی با پوست تماس داشته باشد، ممکن است منجر به خشکی و تحریک پوست اطراف ناخن ها شود، که این امر نیز یکی دیگر از معایب ریموو ناخن در خانه به شمار می رود.

برداشتن ناخن های کاشت بدون استون

اگر نمی خواهید پوست شما با چیزی مثل استون تماس پیدا کند، می توانید این روش ها را امتحان کنید:

روش اول:

چگونه می توان ناخن های کاشت را با استفاده از پاک کننده های عاری از استون برداشت. این کار کمی بیشتر طول می کشد، اما اگر نمی خواهید از استون استفاده کنید، لاک ناخن شما نیز می تواند کمک کند تا آن ناخن های سرسخت را از بین ببرید. ناخن های کاشتتان را تا جای ممکن کوتاه کنید. لبه های نوک تیزش را با موچین باز کنید. حالا استون را در یک کاسه بریزید. ناخن های خود را حداقل برای 30-40 دقیقه در پاک کننده لاک ناخن خیس کنید. زمانی که احساس می کنید ناخن شل شده، آن را به آرامی با موچین بکنید؛ اگر به راحتی جدا نمی شوند، برای مدتی بیشتر بگذارید بمانند.

روش دوم:

چگونه می توان با نخ دندان ناخن کاشت را برداشت. از کمدتان نخ دندان را بیرون بیاورید. علاوه بر بهداشت دهانی شما، این نخ های قوی راه بسیار خوبی برای برداشت ناخن های کاشت است با این حال، این کار تنها توسط شما انجام نمی شود، پس مطمئن شوید که کسی را دارید که بتواند با آن، به شما کمک کند. (منبع)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =