کرم مغذی پوست

ترفند گرفتن ابرو – آموزش اصلاح ابرو

ترفند گرفتن ابرو - آموزش اصلاح ابرو

اصلاح ابرو یکی از مهم ترین اقدامات زیبایی محسوب می شود؛ زیرا ابروها نقش قابل توجهی در زیبایی صورت و تقارن فیس شما ایفا می کنند. برداشتن ابرو نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد و یکی از نقاط حساس صورت به حساب می آید. در نتیجه برداشتن ابرو نیازمند آموزش و ترفندهای بدون خطر است. اما سوال! گرفتن ابرو بدون کمترین خطا در منزل چگونه امکان پذیر است؟ یادگیری ترفند گرفتن ابرو به شما کمک می کند بدون کوچکترین خطا و مشکلی به اصلاح ابرو ها بپردازید. امروز در مجله کیمیا بیوتی قصد داریم با برداشتن ابرو و ترفندهای آن آشنا شویم؛ در ادامه با ما همراه باشید.

ترفند گرفتن ابرو

نکات مهم در برداشتن ابرو

همانطور که در پاراگراف اول اشاره کردیم، اصلاح ابرو اهمیت زیادی در زیبایی و تناسب صورت دارد. این موضوع موجب می شود اصلاح ابرو بیش از پیش دشوار شود. در نتیجه صبر و حوصله زیاد یکی از نکات اساسی در ترفند گرفتن ابرو محسوب می شود. یکی دیگر از نکات مهم در اصلاح، آشنایی با فرم و شکل صورت است. در حقیقت، علت اصلی بهتر بودن اصلاح ابرو در آرایشگاه همین مورد است.

آرایشگران حرفه ای قبل از آغاز فرایند اصلاح ابرو، ابتدا به خوبی فرم و شکل صورت را بررسی می کنند. با توجه به قوانین اصلاح صورت، بهترین مدل ابرو را در نظر می گیرند. این موضوع موجب می شود که مشتریان حس بهتری نسبت به ابروهای خود داشته باشند و زیبایی صورت آن ها دو چندان شود. در نتیجه، بهتر است ابتدا با اشکال مختلف صورت و فرم چهره های مختلف آشنا شویم و سپس به مراحل اصلی ترفند گرفتن ابرو بپردازیم.

انواع ساختار چهره و استخوان بندی صورت

  • صورت گرد
  • صورت مربع
  • صورت لوزی
  • صورت بیضی
  • صورت قلبی

آموزش اصلاح ابرو برای انواع ساختار صورت

اگر اکثر حجم چهره شما را گونه ها تشکیل می دهند و اگر طول و عرض چهره شما برابر و گرد است، همچنین خط فک خمیده ای دارید، فرم چهره شما گرد است. افراد دارای صورت گرد باید تمرکز خود را روی کشیده تر و لاغرتر نشان دادن چهره بگذارند. به همین خاطر استفاده ابروهای گرد برای این فرم صورت شما مناسب نیست، زیرا چهره شما را گردتر نشان می دهد. در چهره بیضی، استخوان بندی گونه‌ مشخص و پیشانی بلند است. نیم رخ چهره به ‌زیبایی در قسمت چانه باریک می شود. خط فک خمیده و کوتاه تر از عرض پیشانی است. افراد دارای چهره بیضی در برداشتن ابرو، باید هدف خود را بر ساده نگه داشتن ابروها بگذارند. داشتن ابروهایی با قوس ملایم برای چهره این افراد بسیار مناسب است.

داشتن خط فک مشخص، استخوانی و تقریبا هم پهنا با پیشانی، مهم ترین ویژگی در افراد با فرم چهره مربعی است. در فرم صورت مربعی‌، پهنای پیشانی، خط فک و استخوان های گونه تقریبا هم اندازه است. در چهره لوزی، باید نحوه برداشتن ابرو طوری باشد که پهنا و گستردگی شقیقه ها کمی کمتر به نظر برسد. با مدل ابروی خمیده می توانید این کار را انجام دهید. پیشانی کسانی که فرم قلبی شکل دارند مشخص و پهن است. نحوه ابرو برداشتن باید به گونه ای باشد که توجه ها را از پیشانی دور کند و چانه نوک تیز را با دیگر اجزای صورت متعادل کند. بهترین روش اصلاح ابرو برای فرم قلبی، برداشتن ابرو ها به شکلی خمیده با زاویه ای ملایم، کم و زنانه است. (منبع)

آموزش اصلاح ابرو

ترفند گرفتن ابرو با موچین

اصلاح ابرو و مرتب کردن خط آن از طریق روش های متعددی امکان پذیر است. یکی از روش های کم خطر و خانگی استفاده از ترفند گرفتن ابرو با موچین است. استفاده از موچین برای برداشتن ابرو کار بسیار ساده ای است. ابتدا باید با استفاده از مداد چشم خط و شکل دقیق ابرو را رسم کنید. بهتر است از مداد ابرو تیره رنگ استفاده کنید. پس از رسم شکل ایده آل و متناسب با صورتتان، با استفاده از موچین، موهای اضافی و خارج از محدوده مداد را اصلاح کنید. استفاده از موچین تیز و زاویه دار تاثیر بهتری در اصلاح شما خواهد داشت. توجه داشته باشید که قبل از انجام این روش اصلاح، ابتدا دوش بگیرید. حمام موجب باز شدن فولیکول های مو در سطح پوست می شود. این موضوع تاثیر زیادی در کاهش درد اصلاح ابرو خواهد داشت.

ترفند گرفتن ابرو با نخ

برداشتن ابرو با نخ یکی از روش های ایده آل و قدیمی محسوب می شود. این روش در مقایسه با روش موچین درد کمتری دارد و به مراتب دقت و سرعت آن بیشتر است. استفاده از ترفند برداشتن ابرو با نخ معمولا توسط شخص دوم انجام می شود. این فرد باید تجربه و تسلط کافی بر کار کردن با نخ را داشته باشد. توجه داشته باشید که اصلاح ابرو با نخ توسط خود شما هم قابل اجراست. برای انجام این روش ابتدا باید نخ مخصوص تهیه کنید. سپس با یک آینه معمولی در نور کافی می توانید از ترفند برداشتن ابرو با نخ برای خود استفاده کنید. ترفند گرفتن ابرو به وسیله نخ کمترین درد را در میان روش های برداشتن ابرو دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =