خواندنی ها

بهترین درمان ترک های پوست

درمان ترک های پوست

این را باید بدانید که تمام بدن شما پوشیده از سلول های پوستی است، اما همه آنها زنده نیستند. بسیاری از آنها هدف خود را عمل کرده و سلول های سالم جایگزین آنها شده است. با این حال، همه سلول های مرده پوست به آسانی بدن شما را ترک نمی کنند. در عوض ، آنها اغلب مانند اجساد ریز پوسیده روی پوست شما می مانند که به ترک های پوست تبدیل می شوند. از همین روست که لازم است به دنبال درمان ترک های پوست باشید تا بتوانید پوستی شاداب داشته باشید.

درمان ترک های پوست

درمان ترک های پوست

لازم به ذکر است که سلول های بی روح می توانند مشکلات زیادی را ایجاد کنند. آنها می توانند منافذ را مسدود کرده و پینه ایجاد کنند. آنها می توانند منجر به ریزش مو، جوش، پاهای کدر و موارد دیگر شوند. به همین دلیل مهم است که آنها را در هر نقطه از بدن خود پاک کنید.

لایه برداری از سلول های قدیمی بدن، کلیدی است که اجازه می دهد سلول های زنده زیر سطح، ظاهر شده و بدرخشند و به طور کلی پوست سالم تری به شما می دهد. شما به فولیکول های موی خود فضای بیشتری برای تنفس می دهید ، منافذ پوست خود را صاف نگه می دارید و در نتیجه با درمان ترک های پوست ، بدن شما صاف و رنگ چهره شما جوان و درخشان خواهد شد. اما روند لایه برداری بسته به قسمت ترک در بدن متفاوت است. شما نمی توانید سنگ پا را به صورت خود بیاورید. و برای مراقبت از پاهای خود چیزی بزرگتر از یک اسکراب ماسه ای می خواهید.

لایه برداری از پوست ترک خورده

بدیهی است که شما باید با چهره خود ملایم باشید. این حساس ترین پوست بدن شماست. برخی از محصولات برای صورت، تهاجمی تر از سایر اعضای بدن عمل می کنند. آنها می توانند به عنوان لایه بردارهای شیمیایی باشند و فقط اسکراب های فیزیکی در نظر گرفته نشوند. این بدان دلیل است که آنها با دقت مهندسی، آزمایش و تأیید شده اند تا با پوست شما کار کنند، سلولهای مرده پوست را حل کنند، منافذ را باز کرده و رنگ پوست شما را روشن نمایند و درمان ترک های پوست را انجام دهند.

درمان ترک های پوست

لایه بردارهای شیمیایی

اگر به یک بافر شیمیایی علاقه دارید، یک سرم لایه برداری را امتحان کنید که بسته به شدت ترک پوست شما برای بازسازی سلولی در درجه های مختلف تولید می شود. برخی از گزینه های به صورت سرم ارائه می شوند که بتا هیدروکسی اسید و آلفا هیدروکسی اسید هستند. آن ها را قبل از مرطوب کننده از آنها استفاده کنید، آنها را به پوست آغشته کنید تا بتوانند سلولهای مرده پوست را حل کرده و گردش سلولی را افزایش دهند. آنها نسبتاً ملایم هستند و بسیاری از آنها، سطح pH پوست شما را متعادل می کند تا به طور طبیعی تر به جوانی مطلوب خود برسد و درمان ترک های پوست صورت گیرد.

زمان مناسب برای درمان ترک های پوست

هنگامی که به رختخواب می روید، بهترین زمان برای انجام برخی از لایه برداری های شیمیایی است، زیرا در آن زمان بدن شما با افزایش گردش سلول همراه است. می توانید به سادگی با استفاده از سرم های مناسب، در کنار هم با یک کرم شب آن را تقویت کنید. ابتدا سرم ها را بمالید یا آنکه دو کرم را با چگالی یکسان ترکیب کنید. در دراز مدت، متوجه درخشندگی و استحکام قابل توجهی در پوست و کاهش ترک ، لکه های تیره و حتی آکنه خواهید شد.

درمان ترک های پوست

اسکراب های فیزیکی

برای درمان ترک های پوست ، اسکراب فیزیکی را می توانید 2 الی3 بار در هفته هنگام دوش گرفتن، بعد از تمیز کردن و با مرطوب کننده استفاده کنید. مهم است که با اسکراب خود ملایم باشید، زیرا در صورتی که بیش از حد زیاده روی کنید، پوست را قرمز و تحریک می کنید. اکثر اسکراب ها کار خود را بدون نیروی زیادی انجام می دهند و به شما کمک می کند لایه مرده پوست را که از نظر ظاهری نامرئی است از صورت و بدن خود بردارید.

در مورد لایه برداری صورت ، باید از هر چیز دیگری در خانه اجتناب کرد. اگر به عنوان مثال می خواهید لایه بردار داشته باشید، به متخصص زیبایی مراجعه کنید و آن را به صورت حرفه ای انجام دهید. ممکن است پوست شما بیش از حد حساس باشد، یا ممکن است از یک محصول همزمان با نسخه یا محصول دیگری استفاده کنید که منجر به سوزش می شود. بهتر است در این خصوص همواره با مشورت و راهنمایی مناسب عمل کنید.

برای درمان ترک های پوست در بدن لازم است که یک محصول خوب انتخاب کرده و مقداری از آن را روی انگشتان خود ریخته و روی محل مورد نظر، ماساژ دهید. شاید لازم باشد که در هر حرکت از محصول زیادی استفاده کنید، زیرا بازوها ، پاها ، تنه ، باسن و شاید حتی پاها نیاز باشد. در نظر داشته باشید که می توانید اطلاعاتی کامل تر و تخصصی در این خصوص را از کیمیا بیوتی دریافت کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب

خروج
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
سایدبار

سلام! در خبرنامه کیمیا بیوتی عضو شوید

جزو اولین نفراتی باشید که از آخرین محصولات و تخفیفات ما مطلع می شوید
  • منو
  • دسته بندی

سبد خرید

خروج
کلید اسکرول خودکار به بالا