شوینده پوست, شوینده پوست چرب, شوینده پوست خشک

شوینده پوست سویلیفت

شوینده پوست سویلیفت

مایع شستشوی صورت سویلیفت محصولی است که با استفاده از آن می توان بسیاری از آلودگی های موجود روی پوست را از بین برد. شوینده پوست سویلیفت ساختاری بسیار ملایم تر از صابون ها دارد. ضمن سازگاری بهتر با پوست، استفاده از آن‌ها باعث حفظ رطوبت پوست می گردد.

شوینده های صورت انواع مختلفی دارند. هر فرد می تواند متناسب با نیاز و نوع پوست خود شوینده مناسب را تهیه کند.  استفاده از این نوع شوینده ها گزینه مناسبی برای پاکسازی پوست است. مایع شستشوی صورت سویلیفت در دو نوع مختلف، مناسب برای پوست های خشک و مناسب برای پوست های چرب تولید شده است.

شوینده پوست چرب سویلیفت

شوینده پوست چرب سویلیفت می‌تواند انواع آلودگی‌ها، ناخالصی‌ها و همچنین مواد آرایشی را از روی پوست پاک سازی کند و همچنین با کنترل طبیعی ترشح غدد، چربی پوست را نیز کنترل می کند و باعث کاهش جوش و آکنه می شود. مایع شستشوی صورت سویلیفت دارای عصاره های اکیناسه، چای سبز، گل ختمی و بابا آدم است که در بهبود آکنه و جای جوش کمک می کند. استفاده از این محصول برای پوستهای مختلط نیز توصیه می شود.

مزایای استفاده از مایع شستشوی صورت مناسب پوست چرب سویلیفت:

تمیز کنندگی عمیق پوست از آلودگی ها و مواد آرایشی

کنترل چربی پوست

مناسب برای مصرف روزانه

ایجاد نرمی و لطافت در پوست

مکملی فوق العاده برای پاک کننده های صورت سویلیفت

بهترین شوینده برای کرم 15 کاره EE سویلیفت

خواص عصاره ها و مواد موجود در مایع شستشوی صورت مناسب پوست چرب:

سدیم PCA یکی از مواد موجود در شوینده پوست های چرب سویلیفت می باشد که خاصیت مرطوب کنندگی و هیدراتاسیون پوست را دارد. ماده ی دیگری که وظیفه رطوبت رسانی به پوست را دارد کلاژن هیدرولیز شده می باشد. این ماده علاوه بر مرطوب کردن پوست در کاهش چروک های سطحی نیز نقش دارد. عصاره گل ختمی یک آنتی باکتریال قوی و ضد حساسیت است. عصاره بابا آدم تسکین دهنده پوست بوده و علاوه بر آن خاصیت آنتی اکسیدانی دارد. عصاره چای سبز بهبود دهنده آکنه و جوش و خاصیت آنتی باکتریال نیز دارد. عصاره اکیناسه عصاره ای مغذی برای پوست و دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است. 

شوینده پوست چرب سویلیفت
شوینده پوست چرب سویلیفت

شوینده پوست خشک و حساس سويليفت

شوینده پوست خشک سویلیفت انواع آلودگی‌ها، ناخالصی‌ها و همچنین مواد آرایشی را از روی پوست پاک سازی می کند. این شوینده پوست دارای عصاره های خیار و انار، سدیم PCA می باشد که موجب طراوت و شادابی پوست می‌شود. این ژل با تاثیرات آرامش بخش، در بهبود آکنه و چین و چروک های پوست نیز کارایی دارد. استفاده از این محصول برای افراد با پوست نرمال نیز توصیه می گردد.

شوینده پوست خشک
شوینده پوست خشک

مزایای استفاده از مایع شستشوی صورت مناسب پوست خشک و حساس سویلیفت:

تمیز کنندگی عمیق پوست از آلودگی ها و مواد آرایشی

تامین رطوبت مورد نیاز پوست

مناسب برای مصرف روزانه

ایجاد طراوت و شادابی در پوست

مکملی فوق العاده برای پاک کننده های صورت سویلیفت

بهترین شوینده برای کرم 15 کاره EE سویلیفت

خواص عصاره ها و مواد موجود در مایع شستشوی صورت مناسب پوست خشک و حساس سویلیفت:

سدیم PCA یکی از مواد موجود در شوینده پوست خشک سویلیفت می باشد که خاصیت مرطوب کنندگی و هیدراتاسیون پوست را دارد. ماده دیگری که وظیفه رطوبت رسانی به پوست را دارد کلاژن هیدرولیز شده می باشد و علاوه بر مرطوب کردن پوست در کاهش چروک های سطحی نیز نقش دارد. عصاره انار نرم کننده می باشد و خاصیت ضد چروک نیز دارد. عصاره خیار آبرسان پوست است و حساسیت های پوستی را کاهش می دهد.

برای تهیه شوینده پوست چرب و شوینده پوست خشک سویلیفت می تواند از طریق فروشگاه کیمیا بیوتی اقدام کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.