پاک کننده پوست, پوست, پوست چرب, تونر, تونر پوست, تونر پوست چرب, تونر صورت, روتین مراقبت از پوست چرب, سرم آبرسان, شوینده پوست, شوینده پوست چرب, کرم مغذی پوست, کرم های آلفابتیک, کرم های الفبایی, محلول پاک کننده آرایش, مراقبتی, میسلار واتر

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

پوست انسان برای حفظ انعطاف پذیری و سلامت خود، نیاز به تولید چربی دارد. این چربی سبوم نام دارد و سبوم برای حفظ رطوبت پوست بسیار موثر است. اگر میزان تولید سبوم کم باشد، پوست خشک و اگر میزان تولید سبوم متوسط باشد، پوست معمولی و اگر میزان تولید سبوم زیاد باشد، پوست چرب نامیده می شود. چربی پوست گرد و غبار را به خود جذب می کند و همین عامل دانه های سر سیاه و جوش ها را برای پوست ایجاد می کند. روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت یک راهکار موثر برای کنترل چربی پوست است. هر چند داشتن پوست چرب یک امر طبیعی است اما با داشتن یک روتین مراقبت از پوست چرب می توان مشکلات ناشی از این نوع پوست را تا حد بسیار زیادی کاهش داد آن را کنترل نمود.

آشنایی با روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت

این پکیج که توسط جمعی از متخصصان طراحی و تولید شده است می تواند کلیه ی نیاز های پوستی شما را تامین کند و باعث شادابی و سلامت پوست می شود. پیش از معرفی روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت بهتر است با چربی پوست آشنا شویم و علائم و ویژگی های پوست چرب را نام ببریم.

روتین مراقبت از پوست چرب
روتین مراقبت از پوست چرب

غدد چربی زیادی در زیر منافذ پوست قرار گرفته است که به این غدد سباسه گفته می شود. سباسه چربی طبیعی به نام سبوم را تولید می کنند. سبوم یک نوع چربی کاملا طبیعی برای پوست است که مانع از خشکی پوست می شود و به مرطوب ماندن همیشگی پوست کمک می کند. گروهی از افراد هستند که میزان تولید سبوم در آن ها بیش از حد طبیعی است. در این افراد افزایش بیش از اندازه ی سبوم باعث ایجاد پوست چرب می شود. البته داشتن یک روتین پوست مناسب می تواند چربی پوست را تا حد زیادی کنترل نماید و به حالت تعادل در بیاورد.

بیشتر بخوانید:

روتین مراقبت از پوست چرب و جوشدار – روتین طبیعی پوست چرب

علائم و ویژگی های پوست چرب کدام است؟

پیش از استفاده از روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت بهتر است علائم پوست چرب را بدانیم. این علائم به شما کمک می کند تا بتوانید چربی پوست خود را تشخیص دهید و اقدامات لازم را برای درمان آن ها انجام دهید.  این علائم به شما کمک می کند تا یک روتین پوست چرب – روتین مراقبت پوست چرب مناسب انتخاب کنید و از آن استفاده نمایید. حال ویژگی های پوست چرب  شامل موارد زیر است:

1-پوست های چرب بیش از اندازه براق هستند.

پوست های چرب به صورت غیر طبیعی نسبت به سایر پوست ها براق تر و درخشنده تر هستند. اولین عاملی که می توان به کمک آن پوست چرب را تشخیص داد و روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت را آغاز نمود، براق بودن غیر طبیعی پوست است.

2- آرایش به خوبی روی پوست نمی نشیند.

چربی غیر طبیعی پوست مانع از این می شود که آرایش به خوبی بر روی پوست قرار گیرد. آرایش کردن با پوست چرب سخت است و افراد با پوست چرب معمولا در آرایش کردن دچار مشکل می شوند. این عامل نیز به شما کمک می کند تا مشکل پوست چرب را تشخیص دهید و روتین مراقبت از پوست چرب و جوش دار را شروع نمایید. البته استفاده از روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت  از این جهت موثر است که  ابتدا مشکلات پوستی را حل نمایید و پس از آن به راحتی از موارد آرایشی استفاده کنید.

3- آکنه و جوش بر روی پوست چرب بیشتر است.

پوست چرب شرایط مساعد تری برای ایجاد جوش و انواع مختلف آکنه بر روی پوست دارند. طبیعتا جوش از عواملی است که سعی در برطرف کردن آن داریم و روتین مراقبت از پوست جوش دار، راه حل مناسبی برای از بین بردن جوش های سر سیاه و آکنه است.

پکیج پوست چرب سویلیفت
پکیج پوست چرب سویلیفت

روتین روزانه پوست چرب به چه صورت است؟

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت یکی از روش ها برای مراقبت روزانه ی پوست است و از دو بخش تشکیل شده است.  این موضوع اهمیت زیادی دارد که در این روتین روزانه چه محصولاتی برای استفاده انتخاب شوند. مساله ی دوم آن است که در چه زمان و به چه میزانی از این محصولات بهداشتی استفاده کنیم. هر چند که در روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت 3 اصل از اهمیت زیادی برخوردار است:

 1. پاکسازی روزانه ی پوست ( روتین پاکسازی پوست چرب )
 2. استفاده از مرطوب کننده ی مناسب پوست چرب
 3. استفاده از محصولات مناسب برای درمان پوست چرب و محافظتی

 رعایت هر سه مرحله ی بالا در واقع روتین پوست چرب را شامل می شود.

محصولات فروشگاه:

پکیج پوست چرب سویلیفت

روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت شامل چه محصولاتی است؟

پکیج روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت شامل  5 محصول و یک هدیه ی همراه است که استفاده از این محصولات به عنوان یک روتین پوست چرب  در کاهش میزان چربی پوست بسیار موثر است و شادی و نشاط پوست را به همراه دارد. این پکیج شامل شوینده پوست چرب، تونر پوست چرب، سرم آبرسان، کرم مغذی ده کاره، ای ای کرم 15 کاره و یک میسلار به عنوان هدیه ی پکیج است. در ادامه به معرفی هر یک از این محصولات می پردازیم:

1- میسلار ( محلول پاک کننده آرایش سویلیفت )

این محصول که 150 میلی لیتر حجم دارد، در روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت برای پاک کردن آرایش چشم و صورت بسیار مناسب است. این محلول از عصاره ی خیار، آلوئه ورا و گلیسیرین  تولید شده است. بعد از استفاده از این محلول نیازی به آبکشی و شست و شو وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

میسلار واتر – بررسی ویژگی ها و خواص میسلار واتر

میسلار سویلیفت – بررسی محصول میسلار سویلیفت

محلول پاک کننده آرايش سويليفت
محلول پاک کننده آرايش سويليفت
شوینده پوست چرب سويليفت
شوینده پوست چرب سويليفت

2- شوینده پوست چرب سویلیفت

این محلول که حاوی 250 میلی لیتر از این محلول است، آلودگی ها و مواد آرایشی را عمیقا پاک و تمیز می کند. این محلول برای پیشگیری از به وجود آمدن آکنه موثر است و به کنترل چربی پوست کمک می کند. این شوینده در روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت آبرسان موثر پوست است و خاصیت مرطوب کننده ی قوی دارد. این محصول یک روتین روزانه ی مراقبت از پوست است.

بیشتر بخوانید:

شوینده پوست سویلیفت

شوینده صورت – بررسی انواع شوینده صورت، خواص و ویژگی های آن ها

شوینده پوست چرب – بررسی شوینده پوست چرب سویلیفت

تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت
تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت

3- تونر پوست چرب سویلیفت

این محصول محتوی 250 میلی لیتر است. این تونر قوی  و موثر برای پاک کردن آلودگی ها و مواد آرایشی استفاده می شود. بعد از استفاده از این تونر به آبکشی نیازی نیست. این تونر چربی پوست را به خوبی کنترل می کنند و برای روشن کردن پوست بسیار موثر عمل می کند.

بیشتر بخوانید:

تونر پوست چیست؟ بررسی انواع تونر پوست

مروری بر فرق تونر و میسلار واتر

تونر پوست چرب سویلیفت – بررسی تونر پوست چرب سویلیفت

4- سرم آبرسان سویلیفت

این محصول حاوی 60 میلی لیتر از این سرم است. سرم آبرسان ترمیم کننده و آبرسان پوست است.  استفاده از این آبرسان در روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت باعث کاهش التهابات پوستی شده و باعث روشن شدن پوست می شود. علاوه بر این ها سرم آبرسان مرطوب کننده ی موثر پوست است.

بیشتر بخوانید:

سرم آبرسان – آشنایی با سرم آبرسان صورت

سرم آبرسان پوست – روتین استفاده از سرم آبرسان پوست

بهترین سرم آبرسان پوست – سرم آبرسان پوست سویلیفت

سرم آبرسان پوست سويليفت
سرم آبرسان پوست سويليفت
کرم 10 کاره مغذی پوست سویلیفت
کرم 10 کاره مغذی پوست سویلیفت

5- کرم مغذی 10 کاره سویلیفت

این محصول حاوی 30 میلی لیتر از این کرم است.  کرم مغذی مرطوب کننده و آبرسان است و به روشن شدن سطح پوست کمک می کند. این کرم مغذی باعث کنترل چربی پوست می شود و باعث کاهش آکنه موجود در پوست می شود. کرم مغذی 10 کاره در روتین مراقبت از پوست چرب سویلیفت خاصیت جوان کنندگی نیز دارد.

6- ای ای کرم 15 کاره سویلیفت

این محصول حاوی 30 میلی لیتر از این کرم است.  خاصیت های این محصول به شرح ذیل است.

 • ترمیم کننده و محافظت کننده ی پوست
 • خاصیت ضد آفتاب
 • رنگ پوست را یکنواخت می کند.
 • پوشانندگی بالایی دارد.
 • ضد تعریق است
 • چربی پوست را به خوبی کنترل می کند.
 • میزان آکنه پوست را به حداقل می رساند.
 • منافذ پوست را کوچک می کند.
 • آبرسان است، روشن کننده و جوان کننده ی پوست

بیشتر بخوانید:

انواع کرم های آلفابتیک

کرم های الفبایی – بررسی و مقایسه کرم های الفبایی

EE کرم 15 کاره سویلیفت – 15 کاربرد کرم فاقد چربی تقویت کننده پوست (SPF 50+) سویلیفت

EE کرم 15 کاره سویلیفت
EE کرم 15 کاره سویلیفت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.