تونر, تونر پوست, تونر پوست چرب, تونر صورت, مراقبتی

تونر پوست چرب سویلیفت – بررسی تونر پوست چرب سویلیفت

تونر پوست چرب سویلیفت

استفاده از تونر ضدجوش؛ یک راه حل دائمی برای پوست چرب

درخشش مازاد پوست در افراد دارای پوست چرب و مختلط تقریباً اجتناب ناپذیر است. افراد دارای پوست چرب و مختلط بعضاً به دلیل جلوه براق پوست خود تحت فشار قرار دارند. این اساساً یک مشکل است که شما را در بیشتر مواقع آزار خواهد داد. علت این مشکل به طور مستقیم با میزان چربی پوست ارتباط دارد. در این راستا، استعمال تونر پوست چرب سویلیفت یک راه حل اساسی به شمار می‌رود. شما قادر خواهید با بهترین مارک تونر کیمیا بیوتی این مشکل پوستی را رفع نمائید.

ضروری است بدانید که داشتن پوست چرب و مختلط به تنهایی یک معضل نیست. شما باید بدانید که چطور با پوستتان رفتار کنید. دانستن نحوه مراقبت از پوست چرب به شما کمک خواهد کرد تا با مشکلات آن اعم از آکنه و جوش، جلوه براق و درخشان و بعلاوه، منافذ باز پوستی آشنا شده و در سدد رفع آن‌ها بربیایید.

برخی از افراد دارای پوست چرب و مختلط معمولاً به دنبال آسان‌ترین و سریع‌ترین راه حل هستند تا بتوانند با سرعت بیشتر به رفع مشکل بپردازند. این موضوع ممکن است در ابتدا خوب به نظر برسد. اما در پیش گرفتن یک راه حل سریع عموماً به رفع دائمی مشکل نمی‌انجامد.

بسیاری از افراد دارای پوست چرب و مختلط به دنبال کاغذ جذب کننده چربی پوست و یا پودر تثبیت آرایش و ستینگ هستند. این محصولات در رده محصولات آرایشی دسته بندی شده و عاری از خواص درمانی می‌باشند. به همین علت، امکان دارد استفاده چندین باره از آن‌ها شما را ناامید کند. اما، اگر شما به دنبال یک راه حل واقعی هستید تا بتوانید چربی پوست را کنترل کنید، تونر پوست چرب سویلیفت را امتحان کنید.

تونر پوست چرب سویلیفت، یک پاک کننده ایده آل و مرطوب کننده سبک به شمار می‌رود. استفاده از آن شما را در راه دستیابی به پوست ایده آل یاری خواهد کرد.

بیشتربخوانید:

تونر پوست چیست؟ بررسی انواع تونر پوست

مروری بر فرق تونر و میسلار واتر

تونر پوست خشک سویلیفت -بررسی تونر پوست خشک

یک تونر پوست چرب جدید انتخاب کنید

تونر
تونر

امروز متخصصان پوست بر این باور هستند که شما باید از یک محصول جدید استفاده نمائید.

پیش‌تر انواع تونرهای پوست چرب و مختلط با میزان زیادی از الکل بارگزاری می‌شدند. به عبارت دیگر، الکل موجود در نسل قبلی تونرهای پوست چرب و مختلط به پاکسازی صورت می‌پرداخت. این در حالی است که قدرت پاک کنندگی الکل بالا بوده و استعمال آن ممکن است تا حد زیادی پوست را تحت تاثیر عوارض جانبی قرار بدهد.

تونر پوست چرب سویلیفت عاری از هرگونه الکل است. کارشناسان کیمیا بیوتی بر این باور هستند که الکل پوست را به خطر انداخته و منجر به تحریک، خشکی و شکنندگی آن خواهد شد.

هدف اساسی تونر پوست چرب و مختلط بازگرداندن پوست به حالت ایده آل است. به خصوص اگر شما دارای پوست مستعد آکنه و جوش دارید، استعمال تونر ضدجوش به شما کمک خواهد کرد.

تونر پوست چرب سویلیفت، یک محصول نوین محسوب شده که سعی در بازگرداندن پوست به عملکرد ایده آل داشته و آن را به دریافت سایر مواد تشکیل دهنده فعال ترغیب می‌کند.

چطور بفهمیم که بهترین مارک تونر را انتخاب کرده‌ایم؟

بهترین تونر پوست
بهترین تونر پوست

بهترین مارک تونر ممکن است از ویژگی‌هایی برخوردار باشد. و شما باید به موارد ذیل توجه داشته باشید تا انتخاب ایده آلی داشته باشید.

به دنبال مواد تشکیل دهنده باشید

محلول تونر مخصوص پوست چرب و مختلط شما باید حاوی غلظت پایین از آلفاهیدروکسی اسید (AHAs)، بتاهیدروکسی اسید (BHAs) و یا پلی هیدروکسی اسید (PHA) مانند سالیسیلیک، گلیکولیک و اسیدهای لاکتیک باشد.

مواد تشکیل دهنده فوق به لایه برداری پوست کمک نموده، منافذ باز پوستی را پاکسازی کرده و به کنترل میزان چربی پوست می‌پردازد.

علاوه بر این، خوب است که تونر مخصوص پوست چرب شما حاوی مقداری گوگرد باشد. گوگرد دارای خواص ضدالتهابی بوده و چربی پوست را تنظیم می‌کند. بنابراین، وجود این ماده در محلول تونر به فرد دارای پوست مستعد آکنه و جوش کمک خواهد کرد.

اطمینان حاصل نمائید که محلول تونر شما ضمن دارا بودن گوگرد از مواد تشکیل دهنده نرم کننده پوست نیز برخوردار باشد. به عنوان مثال، آنتی اکسیدان‌ها، آلوئه ورا و نیاسینامید نقش موثری در نرم کنندگی پوست چرب و مختلط دارند.

از تونر حاوی مواد تشکیل دهنده خشن دوری کنید

از استعمال تونر حاوی الکل و استرینجنت به شدت پرهیز نمائید. تونر پوست چرب سویلیفت متشکل از عصاره‌های گیاهی بوده و به دور از مواد شیمیایی خشن و مضر فرموله شده است. با این حال، یک تونر حاوی الکل و استرینجنت ممکن است پوست شما را تا حد زیادی چرب‌تر کند.

الکل و استرینجت تنها مواد شیمیایی مضر به شمار نمی‌روند. غلظت بالایی از نارون کوهی و لایه بردار ممکن است پوست چرب و مختلط را تحریک نماید.

علاوه بر این، استفاده از رایحه مصنوعی احتمال تحریک و شکنندگی پوست را افزایش می‌دهد. بنابراین، به دنبال یک محصول کاملاً ارگانیک و گیاهی باشید تا به طور طبیعی پوستتان را درمان کند.

تونر پوست چرب سویلیفت حاوی عصاره گیاهان آویشن، بابونه، سرخارگل، شیرین بیان و دارچین می‎باشد. این عصاره‌های گیاهی تا حدود زیادی بر روی کنترل میزان چربی پوست تاثیر می‌گذارد.

به سایر مشکلات پوستی خود توجه نمائید

بسیاری از افراد بنا بر یک تصور کاملاً اشتباه به دنبال یک محصول با خاصیت لایه برداری فوق العاده هستند. اما، این اشتباه احتمال خشک کردن پوست را به شدت افزایش داده و آن را با سرعت بالاتری چرب‌تر تحویل می‌دهد. تحریک مازاد پوست به وسیله اسکراب باعث چرب‌تر شدن آن می‌شود.

داشتن پوست چرب به هیچ وجه بدین معنا نیست که شما از مشکلات پوستی دیگری رنج نمی‌برید.

روزاسه، یکی از انواع بیماری‌های پوستی شمرده شده که بسیاری از افراد دارای پوست چرب با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. روزاسه، یک نوع بیماری پوستی التهابی بوده که به صورت قرمزی و یا رگ‌های خونی بر روی نواحی بینی، پیشانی و گونه‌ها ظاهر می‌شود. حال، اگر شما دچار چنین بیماری پوستی-ای هستید، باید از استعمال تونر حاوی نارون کوهی پرهیز نمائید.

استفاده افراطی از اسید گلیکولیک و یا بنزوئیل پر اکسید در تونر پوست چرب و مختلط امکان تحریک مشکلات پوستی التهابی را افزایش خواهد داد. بنابراین، حواستان به مواد تشکیل دهنده تونر انتخابی باشد.

بیشتر بخوانید:

شوینده صورت – بررسی انواع شوینده صورت، خواص و ویژگی های آن ها

شوینده پوست خشک – معرفی شوینده پوست خشک سویلیفت

سرم آبرسان – آشنایی با سرم آبرسان صورت

چرا تونر پوست چرب سویلیفت را انتخاب کنیم؟

تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت
تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت

تونر پوست چرب سویلیفت دارای عصاره‌های گیاهی متعدد است. و این عصاره‌های گیاهی به دلیل دارا بودن خواص بی شمار پوست شما را درمان خواهند کرد.

  • آویشن

آویشن سرشار از آنتی اکسیدان است. استفاده آن در تونر پوست چرب سویلیفت باعث افزایش گردش خون، پاکسازی عمیق، کاهش سموم و بعلاوه، از بین رفتن دانه‌های سرسیاه پوست شود.

  • بابونه

بابونه یک گیاه آنتی باکتریال است. این خاصیت بابونه باعث شده تا با یک تونر ضدجوش مواجه باشیم.

  • سرخارگل

اکیناسه و یا سرخارگل از خواص ضدالتهابی پوست برخوردار است. به همین علت، پوست با استعمال تونر پوست حاوی اکیناسه التیام یافته و آکنه‌های آن از بین می‌رود.

  • شیرین بیان

گلابریدین و لیکوئیریتین دو ماده اصلی شیرین بیان به شمار می‌رود. این دو ماده اثرات ضدالتهابی داشته و به روشن سازی پوست کمک خواهند کرد. به همین دلیل، شما پس از استعمال تونر پوست چرب سویلیفت متوجه خواهید شد پوستتان روشن شده است.

  • دارچین

دارچین به گردش خون پوست کمک نموده و این خاصیت ممکن است بر عملکرد تونر روی پوست تاثیر بسزایی داشته باشد. شما با استفاده از تونر در سدد رفع آکنه و جوش برخواهید آمد.

از فروشگاه بازدید کنید:

تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.