تونر, تونر پوست, تونر پوست خشک, تونر صورت, مراقبتی

تونر پوست خشک سویلیفت -بررسی تونر پوست خشک

تونر پوست خشک سویلیفت

چرا باید از تونر پوست خشک سویلیفت استفاده کنیم؟

افراد گاهی اوقات بر این تصورند که استعمال تونر پوست ممکن است چندان ضروری نباشد. چه بسا، افراد معمولاً دوبار طی روز صورت خود را شست و شو داده، آن را با انواع و اقسام روغن لطیف نموده، به درمان لک پوستی رسیدگی کرده و در پایان، آن را با استفاده از محصولات آبرسان مرطوب می‌سازد. بنابراین، پرسش اساسی این است که دلیل استفاده از تونر پوست چیست؟ چرا باید از تونر پوست خشک سویلیفت استفاده نمائیم؟

داشتن پوست صاف، شفاف و جوان بدون استفاده از تونر پوست چندان ممکن نیست. روند دستیابی به پوست ایده آل برای افراد دارای پوست چرب و معمولی ممکن است آسان‌تر پیش برود. اما، چنین روندی برای افراد دارای پوست خشک و حساس چگونه خواهد بود؟

به طور معمول، این دسته از افراد با خطر شکنندگی پوست مواجه هستند. پوست آنان در مواجه با مشکلات متعدد با سرعت بیشتر واکنش نشان خواهد داد. به عبارت دیگر، پوست این دسته از افراد بلافاصله تحریک خواهد شد.

حال، انتظار می‌رود متوجه دلیل استعمال تونر پوست خشک سویلیفت شده باشید. استفاده از تونر مخصوص پوست خشک به متعادل سازی پوست شما کمک خواهد کرد. بعلاوه آنکه، محصولات روتین مراقبت از پوست خشک معمولاً بدون از بین بردن چربی مازاد به پاکسازی آن رسیدگی خواهند نمود.

با این حال، انتخاب بهترین تونر مخصوص پوست خشک و حساس چالش برانگیز است.

چه تونری باید برای پوست خشک و حساس انتخاب کنم؟

“به دنبال کدام محصول بروم؟” در ابتدا ممکن است شما با این پرسش ذهنی مواجه شوید. به همین دلیل، احتمال سردرگم شدن شما بسیار بالا خواهد بود. این دسته از افراد معمولاً به دلیل نوع پوست خشک و حساس بر این باورند که از حق انتخاب کم‌تر برخوردار هستند. آنان پس از بررسی فراوان یک محصول به نتیجه خواهند رسید که باید از آن استفاده کنند و یا خیر.

با این حال، در نظر گرفتن برخی از المان‌های کلی به شما کمک خواهد کرد انتخاب ایده آل داشته باشید.

جدا از تونر پوست خشک سویلیفت، هر تونر مخصوص پوست خشک و حساس باید دارای برخی از ویژگی‌ها باشد.

  • یک تونر پوست ملایم انتخاب کنید

اول آنکه شما باید به دنبال یک تونر پوست ملایم باشید.

برخی از انواع مواد تشکیل دهنده نظیر آلوئه ورا، انگور، گلاب و عصاره سبوس برنج به دلیل دارا بودن خواص ضد التهابی به حفظ سلامت، زیبایی و نشاط پوست شما کمک موثری خواهد کرد.

  • محتویات تونر پوست عاری از الکل باشد

دوم آنکه به دنبال یک محصول عاری از الکل باشید.   

به خاطر داشته باشید که استفاده از تونر حاوی الکل ممکن است پوستتان را به شدت تحریک کند. بنابراین، به دنبال یک تونر صورت ملایم باشید تا به آرامی آلودگی و بقایای مواد آرایشی را از روی سطح صورت پاک کند.

تونر صورت بدون الکل قادر به متعادل سازی سطح pH پوست خواهد بود.

تونر پوست خشک سویلیفت با دارا بودن تمام ویژگی‌های فوق یک انتخاب ایده آل برای افراد دارای پوست خشک و حساس به شمار می‌رود.

آیا استفاده از تونر پوست خشک و حساس ضروری است؟

آلودگی، شرایط آب و هوایی و سایر موارد از این قبیل قادرند حفاظت طبیعی پوست را از بین ببرند.

مصرف تونر پوست خشک سویلیفت به شما در اجرای روتین مراقبت از پوست کمک خواهد کرد. بنابراین، استعمال این تونر صورت باعث تغذیه پوست می‌شود.

به طور عمومی، تونر صورت  یک محلول مبتنی بر آب بوده که از خواص آبرسان برخوردار می‌باشد. با این حال، خواص آبرسانی تونر پوست خشک و حساس بیشتر از سایر انواع تونرهای صورت است.

تا به حال، هیچگونه عوارض جانبی ناشی از استعمال تونر پوست خشک سویلیفت گزارش نشده است. اما، در صورت مشاهده هرگونه تحریک و قرمزی ناشی از مصرف محصول اجتناب نمائید.

مروری بر خواص تونر پوست خشک سویلیفت

کیمیا بیوتی با ارائه بهترین مارک تونر برای پوست خشک و حساس سعی بر آن نموده تا به شما در روتین مراقبت از پوست کمک کند.

در این راستا، ضروری است که بدانید تونر پوست خشک سویلیفت دارای چه ویژگی‌هایی بوده که آن را از سایر محصولات مراقبت از پوست متمایز می‌کند.

آلوئه ورا

خواص آلوئه ورا بر طرفداران محصولات مراقبت از پوست پوشیده نیست. به همین علت، شما قادر خواهید بود شاهد انواع محصولات آرایشی و بهداشتی حاوی آلوئه ورا باشید.

آلوئه ورا به دلیل دارا بودن انواع ویتامین‌های A، B، C، D و E و همچنین، مواد معدنی پتاسیم، زینک و منیزیم از خواص آبرسانی، جوان سازی و ضد لک برخوردار است. بنابراین، استفاده از تونر پوست خشک سویلیفت به طور روزانه باعث خواهد شد تا پوست شما جوان و شاداب به نظر برسد.

شما بنا بر فرمولاسیون تونر پوست خشک و حساس قادر به استعمال محصول قبل و بعد از آرایش خواهید بود. علاوه بر این، هر زمان که احساس کردید پوستتان خشک شده، از تونر صورت فوق استفاده نمائید.

انگور

بارها مشاهده کرده‌ایم که عصاره انگور در محصولات مراقبت از پوست مورد استفاده قرار گرفته است. بی شمار خواص انگور باعث شده تا از آن در تونر پوست خشک سویلیفت بهره برده شود.

انگور یک میوه غنی از آنتی اکسیدان است. بنابراین، محصول حاوی عصاره انگور به جوان سازی پوست کمک نموده و از روند پیری زودرس آن پیشگیری می‌کند.

بدین ترتیب، استفاده روزانه از محصول فوق باعث شده تا میزان چین و چروک صورت کاهش یابد.

عصاره سبوس برنج

امروز بسیاری از تولیدکنندگان محصولات مراقبت از پوست سعی بر آن دارند تا با افزودن عصاره برنج و یا روغن سبوس برنج محصول ایده آل ارائه بدهند.

استفاده از عصاره سبوس برنج و یا روغن آن در محصولات مراقبت از پوست به دلیل خواص روشن سازی و بعلاوه، برطرف نمودن انواع لک‌های پوستی می‌باشد.

استفاده روزمره از تونر پوست خشک حاوی عصاره سبوس برنج و یا روغن سبوس برنج باعث خواهد شد تا پوست شما از حالت کدر بودن درآمده و خوشرنگ‌تر شود.

محصوللات تونر سویلیفت:

تونر پوست هاي خشک و حساس سويليفت

تونر پوست های چرب و جوش دار سويليفت

سایر محصولات سویلیفت:

محلول پاک کننده آرايش سويليفت (میسلار سویلیفت)

چطور و چه وقت از تونر پوست خشک و حساس استفاده کنیم؟

به طور معمول، استفاده از محلول تونر پوست در روز و شب توصیه می‌شود. شما قادر خواهید بود از محلول تونر پوست خشک و حساس هر روز صبح و شب پیش از خواب استفاده نمائید. استفاده روزمره از تونر پوست خشک سویلیفت پوست را هیدراته نگه داشته و آن را سفت و روشن می‌کند.

علاوه بر این، وجود انواع آلاینده‌ها در هوا شما را به استفاده روزانه از محصول ترغیب خواهند کرد. پوست شما حتماً باید از وجود هرگونه آلودگی، گرد و غبار و بقایای مواد آرایشی پاک شود. چربی مازاد حاصل از مواد آرایشی و بعلاوه، آلودگی هوا باعث ایجاد آکنه و جوش در پوست صورتتان می‌شود.

استعمال تونر پوست خشک و حساس سویلیفت به هیچ عنوان دست و پاگیر نیست. شما می‌توانید این محصول را در کنار سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده نمائید.

ابتدا پوست صورتتان را با یک محلول فیس واش ملایم شست و شو بدهید. سپس یک پد پنبه‌ای را آغشته به محصول مد نظر کنید. حال، آن را روی کل سطح صورت مالش بدهید.

شما پس از استفاده از محلول تونر نیاز به شست و شوی صورت نخواهید داشت. منتهی، پوست بلافاصله پس از استفاده تونر آماده برای استعمال سایر محصولات مراقبت از پوست خواهد بود. بنابراین، توصیه می‌شود سایر محصولات پوست را پس از تونر استفاده کنید. تونر قدرت جذب محتویات محصولات بهداشتی را افزایش می‌دهد. حواستان باشد که حتماً از تونر متناسب با نوع پوستتان بهره ببرید.

بیشتر بخوانید:

تونر پوست چیست؟ بررسی انواع تونر پوست

مروری بر فرق تونر و میسلار واتر

میسلار سویلیفت – بررسی محصول میسلار سویلیفت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.